Naše služby

Vyšívanie

p1020751

Pred vyše troma rokmi sa zrodil nápad vyšívania na uteráky. Výšivka je aplikovaná strojovo cez počítač. Každú Vašu objednávku je treba najskôr navrhnúť, až potom sa môže začať celý proces vyšívania. Každý návrh je originál. Sami si môžete zvoliť typ, veľkosť a farbu písma. Záleží len a len na Vás, aký text si dáte vyšiť. Radi vidíme, že zapájate fantáziu a dávate si vyšívať rôzne prezývky, či vtipné texty. Takýmto osobným darčekom potešíte každého.
 

1358351594macko

Každú výšivku, či už je to uterák s menom, košieľka na krst alebo uterák s obrázkom, musíme najprv vytvoriť pomocou softvéru. Cez počítač nastavujeme všetky potrebné parametre podľa Vaších požiadaviek ako sú text, typ písma, farba výšivky, výška a šírka a pod. Až po nastavení všetkých vlastností je výšivka hotová a môže sa začať vyšívať. Môžeme povedať, že každá výšivka je vlastne originál. Nejedná sa o žiadnu sériovú výrobu, kde sú v predaji stovky rovnakých kusov.

 

Vyšívanie mien na uteráky sa stalo veľmi populárnou a vyhľadávanou službou. Vyšívané uteráky s menom sú originálnym darčekom pre každého. Veľmi nás teší, že si dávate vyšiť nielen uteráky s menami ale aj s prezývkami či vtipným textom.

 

A prečo nakupovať práve u nás?

  • u nás máte jedinečnú možnosť vyšiť si vlastný text
  • môžete si vybrať farbu uteráku, farbu nite, typ písma a výšku písma
  • neustále rozširujeme náš sortiment, aby ste u nás našli všetko to, čo potrebujete
  • radi Vám odpovieme na všetky otázky, ktoré nám napíšete, alebo sa telefonicky opýtate
  • internetové ceny sú oveľa nižšie ako v klasických obchodoch
  • objednávať môžete z pohodlia domova

Potlač na hrnčeky

1331016754fotka

Neustále sa snažíme zdokonaľovať a prinášať nové nápady a produkty. V roku 2012 sme preto rozšírili sortiment o potlač. Vieme Vám potlačiť akýkoľvek obrázok, musí mať však dostatočnú kvalitu. Ak by mal malé rozlíšenie, obrázok by nevyzeral pekne a bol by rozmazaný. A my Vám chceme predať len kvalitne spravený hrnček. Preto po prijatí objednávky /hrnček s fotkou - priložiť obrázok do prílohy/ robíme kontrolu kvality a informujeme Vás, či je obrázok dostatočne kvalitný.


Cena poštovného:

Platba prevodom 3,9 EUR

Platba na dobierku 4,9 EUR

Iba Krstná košieľka:

Platba prevodom 2,5 EUR

Platba na dobierku 2,9 EUR

Tovar posielame 1. triedou!